199,00 zł

Your Pregnancy Essentials Kit +The Tummy Rub Oil GRATIS!

niezbędny zestaw w czasie ciąży

The Tummy Rub Butter  - 30ml

krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w Omega

Chroń swój brzuch (oraz piersi, biodra i uda) przed rozstępami, używając naszej wspaniałej uelastyczniającej mieszanki olejków Bio zawartej w bazie masła Shea
Bio. Badania kliniczne dowiodły, że Omega pomagają poprawić elastyczność skóry oraz budowę jej komórek, dzięki czemu lepiej radzi sobie z rozciąganiem i powrotem do dawnej kondycji.

Pregnancy Boob Tube - 30ml

doskonała ochrona biustu w okresie ciąży

Pregnancy Boob Tube chroni, łagodzi i przynosi ulgę piersiom w czasie ciąży i podczas karmienia. Bogaty w kwasy tłuszczowe Omega, które utrzymują nawilżenie i elastyczność skóry. Zawiera również naturalne przeciwutleniacze i substancje ujędrniające, chroniąc piersi przed nadmiernym opadaniem. Dodaliśmy do tego wspaniały wyciąg z kapusty - stary sposób na obolałe i nabrzmiałe piersi, szczególnie pomocny w okresie karmienia.

Gorgeous Glow - 30ml

regulujący żel do mycia twarzy

Idealnie łagodny, delikatnie pieniący się żel do mycia twarzy, który głęboko oczyszcza, odżywia i reguluje skórę, nie powodując uczucia ’napięcia’, które tak często odczuwamy tuż po myciu. Działa cuda w przypadku hormonalnych wyprysków czy innych problemów skórnych. Cudownie pachnie!

Lucky Legs - 30ml

energetyzujący i chłodzący żel dla zmęczonych nóg

Lekkie serum, które wspaniale się wchłania, dając zmęczonym i nabrzmiałym nogom natychmiastowe uczucie chłodu i ulgi. Ten orzeźwiający żel poprawi krążenie w obolałych i spuchniętych nogach i stopach. Krótko mówiąc: Lucky Legs postawi Cię na nogi!

The Tummy Rub Oil - 120ml

olejek ujędrniający skórę bogaty w kwasy tłuszczowe Omega

Chroń swój brzuch (a także biust, biodra i uda) przed rozstępami, wmasowując naszą wspaniałą, mega-uelastyczniającą, przepełnioną kwasami tłuszczowymi Omega
mieszankę olejków bio. Badania naukowe dowiodły, że kosmetyki z kwasami Omega wspierają elastyczność skóry oraz poprawiają integralność jej komórek, pomagając Twojej skórze lepiej się rozciągać i odbudowywać. Tummy Rub Oil nie jest tłusty (to dość nietypowe dla olejku, ale tak naprawdę jest!) dzięki czemu szybko się wchłania i pozostawia na skórze piękny, ochronny blask.