145,00 zł

Your Pregnancy Starter + Goodbye Stretch Marks GRATIS!

początkowy zestaw ciążowy

The Tummy Rub Butter - 30ml

krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w Omega

Chroń swój brzuch (oraz piersi, biodra i uda) przed rozstępami, używając naszej wspaniałej uelastyczniającej mieszanki olejków Bio zawartej w bazie masła Shea Bio. Badania kliniczne dowiodły, że Omega pomagają poprawić elastyczność skóry oraz budowę jej komórek, dzięki czemu lepiej radzi sobie z rozciąganiem i powrotem do dawnej kondycji.

 

Pregnancy Boob Tube - 30ml

doskonała ochrona biustu w okresie ciąży

Pregnancy Boob Tube chroni, łagodzi i przynosi ulgę piersiom w czasie ciąży i podczas karmienia. Bogaty w kwasy tłuszczowe Omega, które utrzymują nawilżenie i elastyczność skóry. Zawiera również naturalne przeciwutleniacze i substancje ujędrniające, chroniąc piersi przed nadmiernym opadaniem. Dodaliśmy do tego wspaniały wyciąg z kapusty - stary sposób na obolałe i nabrzmiałe piersi, szczególnie pomocny w okresie karmienia.

 

 

Good Bye Stretch Marks 100ml

To intensywnie działająca mieszanka peptydów, wyciągu z alg i owoców oraz odżywczych olejków, zmniejszająca widoczność starych i nowych rozstępów, które powstały w czasie ciąży lub w wyniku wahań wagi ciała. Najlepiej działa na rozstępach nie starszych niż 10 lat.

Jak działa?

  • poprawia teksturę i rozjaśnia kolor istniejących rozstępów
  • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, naprawiając rozstępy od wewnątrz
  • leczy, łagodzi i niweluje swędzenie skóry

Jak stosować?

Nałóż cienką warstwę Goodbye Stretch Marks bezpośrednio na rozstępy (jakbyś malowała palcem). Nakładaj 3 razy dziennie przez 12 tygodni dla uzyskania maksymalnych korzyści.