190,00 zł

Your Fit Skin For Life kit

zestaw odżywiający dla Twojej skóry

The Activist - 30ml

odżywczy i ujędrniający olejek do ciała

To najlepszy olejek do ciała jakiego kiedykolwiek spróbujesz! Da Twojej skórze odporność dziękizawartym w nim przeciwutleniaczom oraz utrzyma nawilżenie skóry przez co stanie się ona mocna,jędrna i zdrowa! Przeprowadziliśmy 28-dniowy sondaż wśród 223 kobiet, który ujawnił, że kobietykochają The Activist. Aż 93% kobiet potwierdziło, że ich skóra wygląda zdrowo i jest głębokoodżywiona po użyciu The Activist.

Boob Tube + - 30ml

krem na piękne i jędrne piersi

Czy wiedziałaś, że jedyną przyczyną, dla której Twoje piersi nie poddają się całkowicie sile grawitacji jest stan i jakość Twojej skóry? Boob Tube+®, nasz słynny bohater w umacnianiu skóry dekoltu i piersi, ma teraz jeszcze lepszą formułę. Tonizuje delikatną skórę, rozjaśnia przebarwienia, wygładza oraz chroni piersi przed nadmiernym opadaniem.

Workout Wonder - 30ml

orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni

Niezwykła motywacja dla mięśni w postaci żelu Workout Wonder daje mięśniom natychmiastoweuczucie chłodu, orzeźwia, poprawia krążenie, zmniejsza ból i stany zapalne oraz przyspieszaregenerację mięśni. Idealny przed i po aktywności fizycznej lub kiedy pragniesz dać spiętym mięśniomuczucie ulgi i relaksu. Workout Wonder to Twój osobisty trener i terapeuta dla mięśni w jednym, którypomoże Twojemu ciału pozostać w najlepszej formie.